Новини / Технології     27 березня 2021 14:50

У США розробили безкоштовний калькулятор добрив для фермерів

Додаток автоматично розраховує кількість діючої речовини, яка необхідна рослинам в конкретній фазі розвитку

Дослідники Університету Клемсона (США) розробили калькулятор, який визначає кількість рідкого добрива, необхідного для внесення через системи крапельного зрошення (крапельна фертигація). Про це повідомляє Scnow.

Веб-калькулятор крапельної фертигації Клемсона призначений для того, щоб допомогти фермерам та городникам досягти найбільшої віддачі від своїх інвестицій при одночасному захисті навколишнього середовища. Цей безкоштовний додаток, в розробці якого взяла участь група вчених, допомагає фермерам робити більш точні розрахунки для добрив. Дослідники стверджують, що використання його допоможе заощадити фінанси і правильно розрахувати необхідні інвестиції у крапельне зрошення.

ЧитайтеАнатолій Кисіль: принцип step by step

Для використання калькулятора аграріям необхідно вибрати склад добрива, яке буде використовуватися, кількість азоту, необхідного на певну посівну площу щодня. Калькулятор визначає, скільки добрива потрібно при подачі необхідних поживних речовин через крапельну систему.

У меню програми агроном також може ввести період посіву сільгоспкультури та очікуваний вегетаційний період. Додаток в автоматичному режимі розрахує потреби в поживних речовинах на цій стадії розвитку.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що створено доступну та ефективну систему розумного зрошення посівів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також