Новини    20 серпня 2018 09:36

У серпні закупівельні ціни на молоко зросли на 25 копійок


У порівнянні з минулим місяцем, з початку серпня, як і очікували аналітики, закупівельні ціни на молоко пішли вгору і подорожчали на 25 копійок. Про це повідомляє «Інфагро».

Зі слів експертів, причиною зміцнення цін став внутрішній ринок.

«Експортери поки що не можуть похвалитися високими цінами. Поки пропозиція молока ще знаходиться на більш-менш високому рівні і є бажання увійти в вересень з перевагами на полиці, українські виробники свіжих молочних продуктів і сировари вирішили масово піти в «акції», – кажуть фахівці.

Через це, виробничі потреби переробників у сировині за останні тижні помітно зросли, що на тлі сезонного зниження виробництва сирого молока викликало деякий його дефіцит на ринку, особливо це стосується якісної сировини.

«Офіційна статистика виробництва молока, на жаль, підтверджує побоювання. Як і в червні, через складні погодні умови липневий показник поступається липню минулого року (-2,3%). При цьому виробництво сировини в категорії сільгосппідприємств знизилося на 3,0% до липня 2017 року», – підрахували аналітики.

Загальне виробництво молока в Україні за сім місяців склало 6,0 млн. тонн, що на 2% менше аналогічного періоду минулого року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...