Новини / Рослинництво     26 лютого 2019 08:24

У новому маркетинговому сезоні експорт українського зерна сягне рекордних 49 млн тонн – Ковальова

У новому маркетинговому 2018/19 році Україна може поставити на зовнішні ринки рекордні 49 млн тонн зерна. Це – майже на 8 млн тонн більше, ніж 2018-го та 2017-го.

Про це заявила Олена Ковальова, заступник ііністра аграрної політики, повідомляє прес-служба відомства.

За її словами, Україна продовжує лишатися надійним поставником зернових на міжнародних ринках. Та стабільно нарощує обсяги експорту.

Для активізації продажів за кордоном важливим є обмін актуальною інформацією, яку наразі забезпечує система AMIS. Це – міжвідомча платформа, яка оперативно повідомляє про ринки продовольчих товарів і покращення координації політичних заходів у період кризи.

Читайте: Зернові посіли друге місце у структурі українського експорту

«В Україні роль системи інформаційного забезпечення AMIS щороку збільшується. Наша країна, як один із головних партнерів і виробників на зерновому ринку, приділяє значну увагу сталому та прогнозованому розвитку сільського господарства, а також узгодженій політиці на світовому ринку с/г продукції», – пояснює Олена Ковальова.

Збільшення використання новітніх систем і технологій підвищують експортні можливості українських аграріїв.

Як раніше повідомляв Landlord, хоча у 2018 р. Україна поставила на зовнішній ринок зерна на 0,4% менше, ніж у 2017 р., у грошовому вираженні експорт зерна досяг рекордного показника – $7,2 млрд, насамперед, за рахунок збільшення експортних цін. Також експортовано рекордні обсяги кукурудзи – 21,4 млн т.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також