Новини    10 жовтня 2021 11:30

У Мелітополі знайшли повішеним відомого бізнесмена Євгена Куценка

Причиною самогубства могло стати те, що молокозавод Куценка опинився на межі закриття

У Мелітополі знайшли повішеним Євгена Куценка – власника ТМ Молочна ріка, який також був одним із співзасновників відомої в Україні компанії Олком.

У поліції підтвердили, що у Мелітополі по вулиці 50 років Перемоги знайшли повішеним 53-річного чоловіка. 

У РІА-Мелітополь припускають, що причиною самогубства було те, що молокозавод Куценка опинився на межі закриття.

Раніше Куценка уже підозрювали у спробі самогубства. У 2014 році підприємець намагався застрелитися. Сам Куценко згодом спробу самогубства заперечував, наполягаючи, що поцілив собі у голову випадково. Було розпочато справу за статтею про доведення до самогубства, однак її невдовзі закрили.

Довідка. Куценко був вихідцем із впливового у Мелітополі клану покійного Олега Олексенка — нардепа, засновника групи компаній Олком. Після смерті засновника клану активи отримали у спадщину сестра Олексенка — Ольга Куценко та її чоловік Євген Куценко.

Журнал “Фокус” оцінив статки подружжя Євгена та Ольги Куценків у 38 млн доларів станом на початок 2010 року.

Бізнес успішно розвивався, але у 2013 році подружжя почало процес розлучення й поділу майна. Тоді бізнесмен поцілив у себе.

Урешті Олком припинив свою діяльність, всі його працівники і активи були переоформлені на Молочно-жировий комбінат Південний, створений в грудні 2017 року Євгеном Куценком. Підприємство продовжило випускати продукцію під ТМ Молочна ріка. У жовтні цього року стало відомо, що молокозавод закривається, працівників звільняють, а у підприємства – борги.

Джерело: НВ

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...