Новини    22 листопада 2021 11:11

У Канаді повінь знищила тисячі голів великої рогатої худоби

Фермери та мешканці кинулися рятувати худобу, оскільки вода швидко піднялася над головами тварин

У канадській провінції Британська Колумбія, внаслідок місячного дощу, за два дні злива спровокувала велику повінь. Зсуви обрушилися на міста та селища по всій провінції. Про це повідомляє CNN.

Серед найбільш постраждалих районів – Абботсфорд, одне з найбільших міст у провінції за розміром землі. Приблизно половину населення тут займають ферми.

Зазначається, що фермери та мешканці кинулися рятувати худобу, оскільки вода швидко піднялася над головами тварин. Деякі аграрії навіть розгорнули судно на повітряній подушці. Вони ризикували власним життям, щоб врятувати тварин. Місцеві також боялися, що через наказ про евакуацію водонасосна станція може вийти з ладу і повністю затопити територію.

“Це катастрофа. Коли я бачу телят, які знаходяться під водою, і люди кидають їх у човен, щоб врятувати, з одного боку, у мене розбивається серце. З іншого боку, я просто вражений тим, що наша фермерська спільнота об’єдналася, щоб допомагати один одному”, — сказав мер Ебботсфорда Генрі Браун, спостерігаючи за відчайдушними зусиллями врятувати корів.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...