Новини    17 грудня 2021 11:00

У «Ґудвеллі Україна» новий генеральний директор

Основною сферою діяльності Каспера Торуп-Вілладсена є загальне управління

Компанія «Ґудвеллі Україна» призначила нового генерального директора — Каспера Торуп-Вілладсена. Про це повідомляє пресслужба асоціації «Свинарі України» (АСУ).

Він замінить Крістіана Брокопа, який залишиться на посаді генерального директора Goodvalley Group.

У повідомленні зазначається, що основною сферою діяльності Каспера Торуп-Вілладсена є загальне управління, і, пропрацювавши багато років у багатонаціональних компаніях на міжнародному рівні, він має широке бачення ситуації та вміння поєднувати різні частини в одну всеосяжну картину, а також оперативне виконання.

«Я надзвичайно схвильований і приємно вражений тим, що перейму посаду від Крістіана. У мене була можливість спостерігати та вчитися протягом останніх кількох місяців, і я побачив високий рівень професіоналізму, відданості та прагнення покращити всі аспекти діяльності компанії», — прокоментував Торуп-Вілладсен.

Довідка. Каспер Торуп-Вілладсен приєднався до компанії як віце-генеральний директор з 1 грудня 2021 р.

«Ґудвеллі Україна» (Івано-Франківська область) – агрокомпанія повного циклу, що належить данській Goodvalley. Займається вирощуванням свиней данської генетики Danbred на семи свинокомплексах, має молочну ферму ВРХ голштино-фризької породи. Основна діяльність групи компаній зосереджена в дочірніх підприємствах Goodvalley Polska (Польща), Goodvalley Ukraine (Україна) і Goodvalley Russia (Росія).

Раніше Landlord повідомляв, що в Астарті змінюється директор з юридичних питань.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...