Новини    27 квітня 2018 17:33

У двох турецьких вантажах з томатами виявили шкідливі організми


При проведенні фітосанітарного контролю двох вантажів з Туреччині фітосанітарні інспектори виявили карантинний шкідливий організм – південноамериканську томатну міль (Tuta absoluta Meyr). Про це повідомили в Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«24 квітня 2018 року в м/п «Північний» Дніпропетровської області у вантажі свіжих томатів вагою 14,067 тонни, походженням з Туреччини. 25 квітня 2018 року в м/п «Житомир Центральний» Житомирської області у вантажі свіжих томатів вагою 20,5 тонни з Туреччини», – заявили в Держпродспоживслужбі.

Згідно повідомленню, в цих двох випадках задіяно фітосанітарні заходи. А саме – заражений вантаж буде повернуто до країни-експортера. Також з метою недопущення подібних випадків до країни-експортера – Туреччини – буде надіслана нотифікація про невідповідність вантажів фітосанітарним вимогам України.

Схожий випадок, але вже у вантажі свіжих томатів походженням з Іспанії, також було знайдено томатну міль.

«25 квітня 2018 року в ВМО «Малехів» м/п «Північний» Львівської області у вантажі свіжих томатів вагою 3,6 тонни, які надійшли з Польщі (походження Іспанія). Фітосанітарні заходи: заражений вантаж буде знищено. З метою недопущення подібних випадків до країни-експортера – Польщі – буде надіслана нотифікація про невідповідність вантажів фітосанітарним вимогам України», – йдеться у повідомленні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...