Новини    23 травня 2022 10:22

У Давосі розпочався Всесвітній економічний форум. Цього разу без росії

Всесвітній економічний форум триватиме до 26 травня. Сьогодні виступить Володимир Зеленський

У Давосі з 22 по 26 травня пройде Всесвітній економічний форум, який збере близько 2,5 тисяч гостей. Представників країни-агресорки росії на заходах не буде, йдеться на сайті форуму.

Тема цьогорічного заходу “Переломний момент історії: Державна політика та бізнес-стратегії”. На форумі розглядатимуть глобальні проблеми викликані пандемією COVID-19, війною в Україні, геоекономічними потрясіннями та змінами клімату.

Основні виступи проходитимуть з 23 по 26 травня.

У заходах візьмуть участь понад 50 світових лідерів, серед яких зокрема голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн, генсек НАТО Єнс Столтенберг, голова МВФ Крісталіна Георгієва, президент Ізраїлю Іцхак Герцоґ, канцлер ФРН Олаф Шольц, прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес та інші.

У понеділок, 23 травня,  очікується виступ у відеоформаті Президента України Володимира Зеленського.

Довідка. Всесвітній економічний форум (WEF) у швейцарському Давосі є щорічним місцем зустрічі світової політичної та бізнесової еліти. Через пандемію коронавірусу у 2021 році форум відбувся в онлайн-форматі. WEF-2022, який мав відбутися 17-21 січня 2022 року у швейцарському Давосі в очному форматі, перенесли на 22-26 травня 2022 року.

Представників росії на офіційних заходах не буде, оскільки Всесвітній економічний форум (ВЕФ) у Давосі заморозив відносини із країною-агресором і призупинив стратегічне партнерство з російськими бізнесменами через вторгнення рф в Україну.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...