Новини    24 квітня 2022 16:49

Турецька сторона розгляне можливість виділити додаткові обсяги пального для України

Туреччина продовжує підтримувати державний суверенітет України і бути важливим геополітичним і торговим партнером.

Україна спільно з Туреччиною обговорили ситуацію із постачанням нафтопродуктів до нашої країни. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки за результатами перемовин міністерки економіки Юлії Свириденко та міністром торгівлі Туреччини Мехметом Мушем.

Наразі турецька сторона розгляне можливість виділити додаткові обсяги пального для потреб українських імпортерів.

“Постачання нафтопродуктів в Україну. Продовжуємо допомагати українським імпортерам переорієнтовувати канали поставок з рф та рб. Турецька сторона розгляне можливість виділити додаткові обсяги для України”, – повідомили у Мінекономіки.

Також сторони обговорили питання відновлення морських поставок продукції з України до Туреччини та налагодження альтернативних морському перевезенню варіантів, постачання турецького обладнання для перероблення сільгосппродукції та про страхування постачання давальницької сировини в Україну на перероблення.

“Туреччина продовжує підтримувати державний суверенітет України і бути важливим геополітичним і торговим партнером нашої держави”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Кабмін назвав заходи, які направлені на покращення посівної

Нагадаємо, Україна спільно з Польщею підписали меморандум щодо посилення співробітництва в залізничній сфері, що передбачає створення спільного логістичного підприємства.

Близько 20 нафтобаз зазнали бомбардувань у різних регіонах України. Армія рф цілеспрямовано намагається знищувати українську паливну інфраструктуру з перших днів війни, наразі ці дії посилилися. Війна співпала з активною фазою посівної кампанії, коли потреба агросектора у пальному зросла в рази.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...