Новини    03 квітня 2018 12:31

Ціни на більшість видів добрив за останній тиждень дещо знизилися


За останній тиждень ціни на більшість видів добрив (включно з аміачною селітрою) не тільки не зросли, але і дещо знизилися. Про це пише перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк на своєї сторінці в Facebook.

«Не набагато, в діапазоні 100-350 грн, але тенденція показова», – уточнює він й додає, що швидше за все, має місце сезонне зниження вартості, оскільки попит уже сформований.

Для проведення весняно-польових робіт передбачається використати 995 тис. тонн поживних речовин мінеральних добрив. Станом на 30 березня 2018 року в сільськогосподарських підприємствах є в наявності 979,6 тис. тонн поживних речовин мінеральних добрив або 98% від заявки.

Раніше деякі учасники ринку прогнозували дефіцит та збільшення цін на мінеральні добрива внаслідок підвищення ввізного мита на продукцію з Російської Федерації з 36,03% до 42,96%.

На минулому тижні Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про розширення дії антидемпінгових заходів на імпорт в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації. Відтепер, антидемпінгове мито для ПАТ «Дорогобуж» становитиме 29,25%, для інших експортерів та загалом для Російської Федерації – 42,96%. Рішення Комісії набуває чинності з дня опублікування повідомлення про нього в «Урядовому кур’єрі».

ДИНАМІКА ЦІН НА ОСНОВНІ ВИДИ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ, ГРН ЗА 1 ТОННУ

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...