Новини    06 вересня 2018 11:09

«Цеппелін Україна» організувала кілька етапів Valtra Smart Tour


У середині серпня в рамках Valtra Smart Tour в Україні відбулися презентації фінських тракторів Valtra — T194 Versu і T194 Active, які є новими не  тільки на українському, а і на глобальному ринку. Подібні тури виробник проводить вже чотири роки, у 2018-му Valtra Smart Tour розпочався ще у лютому — маршрут пролягав через Ірландію, Велику Британію та низку інших європейських країн. В Україні заходи відбулися в Одеській, Полтавській, Дніпропетровській, Черкаській областях. «Це перший захід такого рівня у країні взагалі, і ми дуже вдячні нашому партнеру — компанії «Цеппелін Україна», яка взяла на себе організацію», — відзначив на першій з презентацій на Одещині представник заводу Valtra Олексій Кутін. Компанія «Цеппелін Україна» — дистриб’ютор таких визнаних брендів техніки, як Fendt, Valtra, Gregoire Besson, Rabe, Bourgault, Berthoud та інших. Вона входить до великої міжнародної мережі компаній ZEPPELIN GmbH — німецького промислового концерну, який представлений у 20 країнах світу.

Портрет переможця

Трактори Valtra T Series тільки у 2018 році стали переможцями декількох провідних міжнародних конкурсів сільськогосподарської техніки. У них менше деталей, ніж в будь-якому іншому, вони створені для роботи в жорстких умовах, мають чудово обладнане місце оператора у п’ятиточковій кабіні та ще низку переваг. Крім того, Valtra T Series стали переможцями з дизайну серед усіх тракторів провідних виробників світу.

У презентованих моделях Versu та Active, за словами представника заводу Valtra Олексія Кутіна, управління трансмісією роботизоване і механічні важелі управління взагалі відсутні. Вони можуть бути оснащені простими у використанні базовими органами управління або підлокітником Valtra ARM, який дозволяє управляти передачами за допомогою невеликого джойстика, а також круїз-контролем. Крім того, модель Active пропонує революційну технологію Powershift з гідравлічною системою, чутливою до навантаження, Load Sensing і окремими мастилами для гідравліки і трансмісії. Відмінною ж рисою Valtra Versu є обов’язкове оснащення новим підлокітником управління Valtra SmartTouch, про який треба сказати більше. Саме родзинкою презентації, яка перетворює звичайний День поля на Smart Tour, є наявність спеціально обладнаного Demo truck, у якому відвідувачі можуть окремо тестувати пристрої керування тракторами Valtra, у тому числі й підлокітник Valtra SmartTouch. Він зрозуміліший, ніж більшість моделей смартфонів. Усі технології інтегровані в новий простий у використанні формат — система точного землеробства Auto Guide, ISOBUS, телеметрія, AgControl і TaskDoc.

Усі рішення інтуїтивно зрозумілі — на екрані зображений трактор і позначені всі основні вузли. Зображення можна повертати на екрані: наприклад, якщо треба активізувати управління переднім або заднім вузлом, то й на зображенні він буде розташовуватися відповідно попереду або позаду. Усі налаштування за допомогою джойстика і двох кнопок — М1 і М2 — зберігаються у пам’яті SmartTouch. Таким чином оператору немає потреби щоразу проводити налаштування механізмів — достатньо натиснути кнопку. Більш того, система дозволяє зберігати певні налаштування в окремих профілях — наприклад, «плуг» чи «борона». А якщо на тракторі працюють кілька операторів, кожен з них може зберігати свої налаштування окремо. Перелічувати переваги підлокітника можна довго — за словами Олексія Кутіна, ця система керування зараз немає аналогів у світі.

Профіль споживача

Як розповів керівник напряму продажів сільськогосподарської техніки в Одеській, Кіровоградській і Львівській областях компанії «Цеппелін Україна» Ігор Хижняк, новий бренд у портфелі дилера, як і взагалі у країні, з’явився тільки на початку року. «Зараз ми працюємо над тим, щоб підготувати ринок для нового бренду, щоб фермерам було комфортно з ним працювати», — зауважив він.

Ігор Хижняк поділився історією підготовки передачі Valtra фермеру у Кіровоградській області, яка відбудеться цієї осені. Батько-фермер запропонував своєму п’ятнадцятирічному синові, який вже працює поруч, обрати собі на день народження новий трактор. І хлопець покоління смартфонів, вивчивши всі пропозиції, обрав Valtra HiTech з підлокітником Valtra SmartTouch. «Для мене цей приклад показовий — він говорить і нам як дилерам, і виробникам, у якому напрямі треба рухатися, чого буде вимагати нове покоління українських фермерів», — додав Хижняк. Перший вітчизняний власник трактора Valtra теж не пропустив демонстрацію, влаштовану «Цеппелін Україна» в рамках Valtra Smart Tour. Це голова фермерського господарства «Україна» Ширяївського району на Одещині Руслан Кривовид, який завітав на презентацію з усією родиною. Компанія «Цеппелін Україна» передала йому 195-сильний трактор Valtra у версії Versu ще 6 квітня цього року. Тож у власника вже була можливість випробувати техніку в реальних умовах.

«Поки жодних нарікань на трактор не було. Виносити кінцевий вердикт ще зарано — щоб зрозуміти, на що здатен трактор, він повинен відпрацювати кілька років, — зауважує Кривовид. — Але, виходячи з  результатів роботи, які я вже бачу, можу сказати, що зараз Valtra — це найкраща пропозиція на ринку техніки за співвідношенням ціни та якості. До того ж, для мене важливо, що сервісне обслуговування здійснює «Цеппелін», вони професіонали».

Якість обслуговування

Про високий рівень сервісу, що забезпечує «Цеппелін Україна», розповідали й інші гості одеської зупинки Valtra Smart Tour. За словами аграріїв, цілком звично, коли представник сервісного центру, до якого звернулися ввечері, привозить нові деталі для техніки або виїздить для ремонту навіть вночі — щоб вже зранку проблеми не було і техніка почала роботу. У компанії «Цеппелін Україна» понад 200 механіків-інженерів і 100 сервісних авто, які діють у форматі 24/7. Як розповів Хижняк, досить складним було питання щодо можливої внутрішньої конкуренції брендів. Адже у портфелі «Цеппелін Україна» зараз опинилися трактори Fendt і Valtra, які перетинаються за багатьма характеристиками.

«Ця проблема ретельно і прискіпливо вивчалася і в AGCO, і у «Цеппелін». Виробник зробив все, щоб ці бренди не конкурували між собою, а доповнювали один одного, вони розраховані на різні звички і традиції експлуатації техніки у конкретних господарствах, — підкреслив Хижняк. — Замість внутрішньої конкуренції брендів ми отримали повну лінійку тракторів, де кожний клієнт може обрати модель за «своїми» характеристиками». І Fendt, і Valtra мають повну сервісну підтримку в одного дилера — аграрій може обирати різні бренди й моделі і йому не треба звертатися до різних сервісних центрів, зауважив він. Такий формат презентації викликав велику зацікавленість. Як розповів Станіслав Гунявий, керівник фермерського господарства «Пасат» у Балтському районі Одеської області, що обробляє 1300 га землі, зараз його парк техніки переважно складається з вітчизняних тракторів і комбайнів. «Та прийшов час рухатися далі, впроваджувати щось нове, — підкреслив аграрій. — Дивлячись на пропозиції дилерів, дійшов висновку, що за заявленими характеристиками і ціною Valtra буде найкращим вибором. Тому і скористався запрошенням «Цеппелін Україна» подивитися техніку під час експлуатації, відчути її».

Текст: Михайло Дикаленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...