Новини    11 вересня 2018 17:14

Трофімцева: харчова промисловість України забезпечує внутрішній ринок на 90%


Харчова промисловість України забезпечує внутрішній споживчий ринок продуктами харчування майже на 90% Про це заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

За її словами, сьогодні харчова промисловість України забезпечує внутрішній споживчий ринок продуктами харчування майже на 90%. Окрім цього, галузь відіграє надзвичайно важливу роль у зовнішній торгівлі країни, формуючи понад 50% зовнішньоторговельного обігу продукції АПК України.

«До харчової промисловості належать понад 40 галузей і виробництв, а промислове виробництво харчових продуктів здійснюють понад 5 тисяч підприємств, які виробляють широкий асортимент продуктів харчування», – наголосила заступник міністра.

Та додала, що ключовим пріоритетом секторальної експортної стратегії, яка розроблена міністерством аграрної політики та продовольства України – є розвиток повного циклу технологічних процесів – починаючи від первинної обробки сільськогосподарської сировини, до випуску готової упакованої харчової продукції за найвищими стандартами безпечності та якості продуктів харчування.

«Я б назвала харчову галузь локомотивом економіки України, зважаючи на важливість харчової галузі для всього сектору АПК та його розвитку. Без створення ланцюга доданої вартості в країні, поглибленої переробки та експорту готового продукту під брендом «Made in Ukraine»  ми не зможемо говорити про ефективний розвиток АПК чи всієї економіки України», – підкреслила заступник Міністра.

Ще немає новин у цій стрічці ...