
Про це повідомляє Укрінформ.
Таку заяву глава Білого дому зробив 13 серпня, виступаючи перед робітниками нафтохімічного комплексу британсько-голландського концерну Shell у місті Монака (штат Пенсильванія).
Читайте: Прогноз урожаю кукурудзи в Україні підвищено до нового рекорду – 36,5 млн т
«Ми вийдемо, якщо будемо змушені… Ми знаємо, що вони роками обманювали нас, і більше таке не повториться», – сказав Дональд Трамп.
Відзначено, що раніше президент США неодноразово піддавав критиці, що Китай у СОТ має статус країни, яка розвивається. «Це дозволяє другій за розміром економіці світу отримувати субсидії для розвитку сільського господарства і встановлювати вищі бар’єри для імпорту продукції», – йдеться в повідомленні.
Landlord раніше повідомляв про те, що Дональд Трамп назвав Китай справедливішим торговим партнером за ЄС.