Новини    25 вересня 2017 18:28

Тракторні вихлопи удобрюватимуть ґрунт


Американські винахідники придумали, як додатково удобрювати ґрунт. Нова технологія являє собою процес охолодження вихлопу сільськогосподарської техніки або дизельної іригаційної системи і використовує наявні в ній хімікати як стимулятора для біології ґрунту і альтернативи засобам обробки насіння, повідомляє agriculture.by.

Винахідник продукту, представник міжнародної компанії зі створення біотехнологій Bio-Agtive Гері Льюїс розробив оновлену тракторну систему, яка перетворює вихлоп у розчин нітратних добрив. Нова технологія насичує ґрунт елементами, що захищають рослини від патогенів – формальдегіду, мурашиної кислоти, синильної кислоти і двоокису сірки.

Крім цього, система також перетворює вуглекислий газ в розчинну нано-вуглецеву форму, яка, за твердженням компанії, стимулює фотосинтез і живить ґрунтові організми. Багато фермерів, що випробували в ділі нову технологію, підтверджують позитивний ефект на рослинах і якості ґрунту. Крім того, знижується залежність сільськогосподарських культур від пестицидів.

Нині винахідник працює з більш ніж 150 фермерами з Канади, США, Австралії і Африки, які вже змогли заощадити на добривах і при цьому підвищити врожайність.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...