Новини / Техніка     22 листопада 2018 13:09

Топ-5 мобільних додатків для аграріїв


У 2018 році з’явилося багато нових мобільних додатків, які суттєво мають полегшити роботу аграріїв. Додаток Yara ImageIT може визначати, скільки азоту потрібно внести в ґрунт,  SoilWeb розпізнає тип ґрунту та попередить про повінь, а Tank Mix Calculator швидко та легко розрахує кількість суміші добрив у резервуарах. Усі додатки – англомовні.

Про це пише Аggeek.net.

1. Yara ImageIT від Yara International

Ця новинка з фотографії допоможе аграрію виміряти рівень поглинання азоту рослиною та надасть рекомендації, скільки азоту необхідно внести, щоб був високий та якісний урожай.

2.  FarmLogs

Це безкоштовний додаток. Він створений для аналітики даних. З його допомогою можна визначити межі поля та отримати дані щодо опадів, фази росту рослини, карти ґрунту та врожайності. У додатку можна робити позначки для скаутингу, фотографії, розміщувати інформацію про операції на полі, рості та врожайності рослин.

3. AgMobile

У цьому додатку доступні дані про ринки сировини (котирування і графіки), актуальний теханаліз, дані про погоду та новини. Створили його AgriCharts і Successful Farming. Останнє оновлення дає можливість фермерам та покупцям зернових культур ознайомитися з додатковою інформацією про платформу AgriCharts.

Читайте: Використання смартфонів замість касового апарату зменшить витрати бізнесу на 30%

4. SoilWeb

За допомогою цього додатку на мобілці, використовуючи GPS, можна розпізнати тип  ґрунту та отримати дані про нього з досліджень USDA.

Додаток включає таку інформацію:

  • тип ґрунту;
  • таксономія;
  • класифікація земель;
  • гідравлічні показники;
  • інформація про повені;
  • органіка.

5. Tank Mix Calculator

З цим додатком від TapLogic не проблема швидко та легко розрахувати суміші добрив у резервуарах. Аби це зробити – введіть посівну площу, розмір бака, обсяг розпилювача. Також необхідно вибрати хімікати зі списку або ввести їх самостійно. До того ж додаток може розрахувати, скільки хімікатів потрібно вносити на поле.

Як писав LANDLORD, “Київстар” презентував мобільний додаток для фермерів, де вони можуть отримувати свіжі новини та дізнаватися про ціни на сільгосппродукцію.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також