Новини / Технології     20 серпня 2019 17:20

Унікальні можливості точного землеробства від EOS Crop Monitoring та SmartFarming

EOS Crop Monitoring та SmartFarming оголошують початок партнерської співпраці для поширення технологій точного землеробства в Україні.

Earth Observing System (EOS) – міжнародна компанія, яка розробила інноваційне рішення для моніторингу стану посівів за допомогою супутникових даних, оголосила про партнерство зі SmartFarming, яка надає комплекс рішень у сфері консалтингу, інтеграції та створення власних AgTech продуктів з метою впровадження точного землеробства в український аграрний сектор.

Разом вони планують втілити низку спільних проектів, що мають на меті збільшити поширення передових технологій у вітчизняному АПК. Задля цього EOS Crop Monitoring поєднала інтегровані бази даних посівних територій, отриманих з землі та орбітальних супутників, із потужним аналітичним рішенням на базі штучного інтелекту та машинного навчання.

Читайте: Зеленський очікує на тісну співпрацю в агросекторі з Ізраїлем

В минулому консервативна галузь, зараз у всьому світі аграрна промисловість активно модернізується. Очікується, що у 2023 році ринок технологій точного землеробства досягне капіталізації у розмірі 10 млрд доларів США. Цей тренд стосується й України. Виведення українського агросектору на якісно новий рівень – це саме те завдання, яке вирішують SmartFarming та EOS Crop Monitoring. Завдяки продукту будь-який учасник аграрного ринку (включно з трейдерами, виробниками та страхувальниками) може отримати величезний масив інформації про будь-яке поле і використовувати його при створенні обґрунтованого бізнес-прогнозу.

“В умовах невисокого рівня проникнення інновацій, Україна все одно обіймає перші позиції у багатьох експортних секторах світового аграрного ринку – говорить Олександр Сакаль, директор з розвитку бізнесу EOS Crop Monitoring. – Навіть за найменш оптимістичних прогнозів, новітні рішення у цій сфері помножать ефективність виробництва і максимізують потенціал країни”.

 

Широка доступність технологій космічного моніторингу – це перший крок для переходу на світові практики точного землеробства, які значно оптимізують догляд за рослинами та виведуть Україну на сучасний рівень технологізації.

“Інформація про кожне поле, стан посівів, якість проведення операцій, метеоумови, роботу техніки і т.д, дозволяє спеціалістам ухвалювати раціональні рішення, підтверджені даними. – говорить Назар Малиняк, СЕО SmartFarming. – Це принцип Data Driven Decisions – кожне рішення впливає на досягнення кінцевої цілі агробізнесу – максимізації прибутку.”

Навіть сьогодні введення технологій точного землеробства в межах України покриває інвестиції всього за один рік. У випадках базового переходу, рівень економічного зростання буде складати 7-10%, а у разі повного переобладнання може перевищити 50%.

Раніше повідомлялося, як завдяки супутникам EOS Crop Monitoring можна ефективно проводити посівну кампанію.

Читайте також