Новини / Технології     27 грудня 2018 12:34

Навесні наступного року в Україні зберуть перший врожай перлин

Спеціалісти Херсонського державного аграрного університету почали вирощувати перлини. У штучних водоймах врожай коштовних камінців вже можна буде отримати навесні 2019 року. Фахівці планують довести, що вирощувати перлини в Україні вигідно та перспективно.

Про це повідомляє Агро-Центр.
За словами ректора ХДАУ Юрія Кирилова, півроку проводилися дослідження в лабораторії, а потім в мушлі молюсків почали імплантувати піщинки. Цією ювелірною роботою займаються виключно жінки – адже піщинка має потрапити в потрібне місце. Вирощують прикраси за китайською технологією. На перший врожай у штучній водоймі фахівці університету чекають вже навесні 2019 року. Ректор зазначає, що у природі перлини ростуть не так швидко – врожай з’являється не раніше, ніж через три роки. Та й не в кожній устриці є перлини – лише в одній зі ста.
Читайте: Українські аграрії першими у світі продаватимуть через блокчейн
Спеціалісти з ХДАУ мають намір довести, що вирощувати перлини в Україні – вигідно та перспективно, адже попит на них постійно зростає. Китайська технологія високорентабельна, а після вдосконалення її можна буде запатентувати в Україні, стверджують фахівці.
Як повідомляв LANDLORD, в Україні збудують станції Tesla Superchargers для підзарядки електромобілів. Ілон Маск розповів, що в планах компанії на 2019 рік – охопити станціями всю Європу і зокрема Україну.
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!