Новини    08 серпня 2018 09:10

T.B.Fruit отримала дозвіл на будівництво заводу у Польщі з переробки яблук


Група компаній T.B.Fruit, планує почати будівництво третього заводу по переробці яблук та ягід у Польщі. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зі слів директора з виробництва T.B.Fruit Олега Мочалюка, запланований початок будівництва – 2019-2020 роки. Майбутній завод буде мати продуктивність 3 тис тонн яблук на добу з можливістю збільшення до 4,5 тис тонн, з переробки ягід – до 700 тонн на добу.

«У наших планах – будівництво третього заводу в Мазовецькому воєводстві. Зараз ми знаходимося на стадії проектування виробничих ліній. Вже є готовий проект будівництва, отримано дозвіл на будівництво в державних органах», – повідомив директор з виробництва T.B.Fruit Олег Мочалюк.

Згідно повідомленню, інвестиції у підприємство орієнтовно складуть понад 40 млн євро.

За словами Мочалюка, T.B.Fruit володіє двома заводами в Польщі загальною продуктивністю переробки 3 тис тонн яблук на добу. Крім яблук, на польських заводах переробляється полуниця, малина, смородина, вишня, аронія, червона смородина, аґрус.

T.B. Fruit є вертикально-інтегрованою міжнародною групою компаній із замкненим циклом виробництва (вирощування сировини-переробка-транспортування). До складу Групи входять власні садові угіддя, 8 заводів з переробки фруктів та овочів (Україна, Польща, Молдова), транспортно-логістична та інжинірингова компанії. В Україні T.B.Fruit виробляє соки прямого віджиму під ТМ Galicia.

Зазначається, що група компаній T.B.Fruit планує зайняти на українському ринку соку частку мінімум в 30% за рахунок розширення виробництва.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...