Новини    14 грудня 2021 11:33

Світовий банк може виділити Україні €300 млн для економічного відновлення

Консультації з підготовки стратегії триватимуть до лютого 2022 року

У Міністерстві економіки України розглянули стан підготовки нової Стратегії партнерства України і Світового банку на 2022/26 роки та обговорено інші ключові питання співпраці. Про це стало відомо з зустрічі Юлії Свириденко, першої віцепрем’єр-міністра — міністра економіки України, з регіональним директором Світового банку Арупом Бенерджі.

«Найбільш привабливими галузями для інвестицій в Україну є машинобудування, енергетика, інформаційні технології, сільське господарство, будівництво. Тож, сподіваюся, ці пріоритети знайдуть своє відображення в Стратегії партнерства з Україною на 2022/26 роки», — розповідає Юлія Свириденко, перша віце-прем’єр-міністр — міністр економіки України.

Консультації з підготовки стратегії триватимуть до лютого 2022 року, а перший проєкт очікується представити у березні наступного року.

«Українська сторона зазначила, що розраховує на консультативно-дорадчу та експертну підтримку Світового банку з реформування державних підприємств, залучення інвестицій у державно-приватне партнерство, забезпечення макрофінансової стійкості, впровадження земельної реформи, підтримки енергетичного переходу, відновлення критичної та соціальної інфраструктури тощо», — йдеться в повідомленні міністерства.

Зазначається, що 17 грудня Рада директорів Світового банку може ухвалити рішення щодо виділення Україні €300 мільйонів в рамках другого траншу за проєктом «Друга позика на політику розвитку в сфері економічного відновлення». Окремо було обговорено питання збільшення конкурентоспроможності експорту України. Наразі у Мінекономіки проводиться робота щодо законодавчого та нормативно-правового забезпечення ефективної діяльності Експортно-кредитного агентства (ЕКА).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...