Новини / Політика     04 вересня 2019 09:00

США та Китай не можуть домовитися про відновлення торговельних переговорів – Bloomberg

Чиновники США та Китаю намагаються узгодити графік запланованої на цей місяць зустрічі, щоб продовжити торговельні переговори після того, як Вашингтон відхилив прохання Пекіна не підвищувати тарифи. Проте поки домовленості досягти не вдається, з обох сторін спостерігається недовіра.

Про це повідомляє Bloomberg.

Попри зусилля президента США Дональда Трампа у заспокоєнні фінансових ринків та змальовуванні прогресу щодо переговорів, двом найбільшим економікам світу ще належить домовитися про основні умови відновлення торговельної співпраці.

Читайте: Україна стала найбільшим постачальником пшениці в ЄС, обійшовши Росію

Дата візиту китайських чиновників до американської столиці не встановлена, хоча, як свідчать джерела Bloomberg, це не обов’язково означає, що переговори не відбудуться. На цих новинах протягом дня ф’ючерси на акції США подешевшали.

У ході розмов за останній тиждень сторони не змогли домовитися щонайменше про два запити – американський заклик встановити деякі параметри для наступного раунду переговорів та китайський заклик відкласти нові тарифи. Трамп однак підвищив тарифи в неділю, 1 вересня, продовжуючи втілювати стратегію, яка, здається, має ефект, протилежний бажаному.

Як повідомляв Landlord, 1 вересня США ввели 15% тарифи на імпорт китайської продукції на суму близько $112 млрд.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також