Новини    02 жовтня 2018 10:47

США почали процедуру визнання українського контролю за здоров’ям птиці


В Україні розпочала роботу місія США щодо оцінювання системи державного контролю за здоров’ям птиці. Про це повідомляють у Держпродспоживслужбі. Працюватиме місія на території нашої держави з 1 по 4 жовтня.

Місія працюватиме в Одеській, Львівській, Черкаській та Київській областях.

«За цей час представники місії ознайомляться з роботою ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи,  регіональних лабораторій, територіальних органів Держпродспоживслужби в зазначених областях, прикордонними інспекційними пунктами, домашніми подвірними господарствами», – йдеться у повідомленні.

Вже проведена зустріч з керівниками Держпродспоживслужби, Управлінням міжнародного співробітництва, Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Перший заступник Андрій Жук ознайомив колег із структурою, функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби та її територіальних органів, вітчизняною системою державних лабораторій, заходами контролю за здоров’ям птиці, з процедурами державного контролю тощо.

За підсумками роботи місії відбудеться зустріч у центральному апараті Держпродспоживслужби, після цього буде складений офіційний звіт про результати визнання української системи державного контролю за здоров’ям птиці.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...