Новини    05 березня 2022 14:22

США можуть заборонити імпорт російської нафти

В адміністрації та з нафтогазовою промисловістю США ведуться розмови про вплив такого кроку на американських споживачів і світове постачання

Білий дім думає про заборону імпорту в США російської сирої нафти, щоб покарати Кремль за його вторгнення до України. Про це повідомляє Bloomberg.

“За словами людей, знайомих з цим питанням, в адміністрації та з нафтогазовою промисловістю США ведуться розмови про вплив такого кроку на американських споживачів і світове постачання”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що раніше цього тижня Білий дім публічно відкинув пропозиції законодавців щодо заборони російської нафти. Але посилився тиск щодо заборони у зв’язку з обуренням американців через вторгнення Росії до України. Відповідно законодавці дали зрозуміти, що будуть діяти.

Довідка. Згідно з опитуванням Reuters, 80% американців підтримують відмову від закупівлі російської нафти. Ще 81% опитаних виступили за посилення санкцій проти Росії.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...