Новини / Фінанси     30 грудня 2021 14:00

Спецмито на окремі товари з Росії продовжено ще на рік

Постанова набирає чинності з 30 грудня 2021 року

Кабінет міністрів України 29 грудня продовжив запровадження спеціального мита для окремих товарів, походженням з Російської Федерації, ще на рік. Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Кабінет міністрів продовжив запровадження спеціального мита для окремих товарів, походженням з Російської Федерації, до 31 грудня 2022 року.

Зазначається, що постанова набирає чинності з 30 грудня 2021 року.

«З 1 серпня 2019 року під час ввезення на митну територію України товарів походженням з Російської Федерації, незалежно від інших видів мита, було введено спеціальне мито у відсотках до митної вартості товарів», — йдеться в повідомленні.

Довідка. Минулого року Кабінет міністрів також ухвалив рішення внести зміни до постанови від 30 грудня 2015 року №1147 “Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації”.

Росія з 1 січня 2016 року в односторонньому порядку припинила дію Договору про ЗВТ у межах СНД стосовно України, у зв’язку з чим щодо товарів українського походження застосовується ввізне мито у розмірі ставок Єдиного митного тарифу ЄАЕС. Також РФ застосовуються інші торговельні заборони і обмеження.

Раніше Landlord повідомляв, що Росія оновлює експортне мито на пшеницю та втрачає лідерські позиції. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також