Новини / Політика     12 червня 2020 11:15

СOVID-19: Україна може повернутися до жорсткого карантину

Про можливість відновлення жорстких карантинних заходів в Україні попередив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Україна може повернутися до режиму жорсткого карантину, якщо епідемічна ситуація не поліпшиться у найближчий час. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час прес-конференції, присвяченої 100 дням роботи уряду.

За його словами, в рамках адаптивного карантину відбулося пом’якшення обмежувальних заходів загалом в державі. Однак на місцевому рівні ситуація поки виглядає неоднозначною.

«В низці областей ми ще не перейшли навіть до другого етапу карантину, не кажучи вже про третій, чи наступні етапи», – зазначив він.

Денис Шмигаль повідомив, що наразі уряд співпрацює з керівниками областей, з міськими головами та іншими представниками місцевого самоврядування.

Читайте: Пандемія паралізувала картопляну галузь в усьому світі 

Адаптивний карантин показав себе як дієвий механізм, тому перегляд режиму найближчим часом не планується.

 «Якщо в десяти, або більше областях ми будемо бачити суттєве зростання захворюваності, це буде приводом для ухвалення рішення про посилення карантинних заходів у державі», – зазначив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що втрати глобальної економіки внаслідок пандемії COVID-19 у 2020 році можуть скласти 8%.

Читайте також