Новини    18 листопада 2017 15:34

Сьогодні з професійним святом аграріїв привітали урядовці


Хоча День працівників сільського господарства аграрії святкуватимуть у неділю 19 листопада, урочистості з нагоди свята розпочалися вже сьогодні.

З самого ранку до столичного Українського дому, де власне і відбувалися святкові заходи, під’їжджали урядові кортежі з високопосадовцями.

Аграріїв привітали прем’єр-мінстр України Володимир Гройсман та перший віце-прем’єр-мінстр Степан Кубів, які вручили урядові нагороди  кращім сільгоспвиробникам.

Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк зазначив, що сьогодні аграрна галузь – драйвер національної економіки.

“АПК – найбільший в державі експортер (понад 40%), другий за величиною роботодавець (близько 3 млн робочих місць), третя за розміром внеску у ВВП країни галузь (біля 13%).

Поточні показники українського сільського господарства є рекордним за всю історію української державності: понад 62 млн тонн врожаю, біля 50% з якого експортується, перше місце у світі за виробництвом та експортом соняшникової олії, третє місце – з експорту кукурудзи, п’яте – за експортом пшениці.

 

Саме аграрії завдяки своїй праці забезпечують добробут і благополуччя нашого народу, гарантують продовольчу безпеку країни, її стабільність і впевненість у майбутньому. Завдяки працівникам сільського господарства українці споживають якісні продукти, в кожній українській хаті є хліб, і до хліба” — зазначив Максим Мартинюк.

До 100-річчя заснування Міністерства аграрної політики та продовольства України відбудася урочиста церемонія погашення ювілейної поштової марки.

А редакція LANDLORD  до Дня працівника сільского господарства на своїй сторінці в Fastbook розігрує річні передпплати на журнал.

Щоб стати переможцем необхідно до 19 листопада 2017 року

– лайкнути та зробити репост публікації про розіграш річної передплати
– підписатися на Фейсбук-сторінку https://www.facebook.com/landlord.ua/ 
– залишити коментар під постом. Наприклад: «Вітаю» або поставити хештег #landlord

20 листопада об 11:00 буде обрано трьох переможців за допомогою сервісу random.org

Лайкайте та робіть репости вже зараз

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...