Новини / Елеватори / Логістика     03 вересня 2021 08:00

Скадoвський мoрський пoртoвий eлeватoр виставили на продаж за 40,5 млн грн

Скадoвський мoрський пoртoвий eлeватoр виставили на тoрги. Хочуть продати за 40,5 млн гривень

Скадoвський мoрський пoртoвий eлeватoр виставили на електронний аукціон OpenMarket ДП “Сетам” за 40,5 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ДП “Сетам”.

До складу комплексу входить 36 об’єктів нерухомості, а саме: будівлі та споруди загальною площею 7,4 тис. м², що розташовані на земельній ділянці площею 2,1 га та обладнання.

Об’єм зберігання елеватора 33,4 тис. тонн, з них: 15,3 тис. тонн в металевих силосах та 18,1 тис. тонн в 6 зерноскладах напільного зберігання.

Потужність прийому — 1,5 тис. тонн на добу. Погрузка на судна — 3−5 тис. тонн (ріка — море). Річна відгрузка — 600 тис. тонн, також є можливість збільшити об’єм відгрузки до мільйон тонн на рік. Потужність сушки — 800 тонн на добу.

Читайте: Маріупольський порт пропонує європейським партнерам інвестувати у будівництво зернового та контейнерного терміналів

Зазначається, що є можливість прямої перевалки сільгосппродукції з автотранспорту на водний транспорт. Контроль якісних показників проводиться в власній акредитованій лабораторії.

“Елеватор може надавати послуги по зберіганню і перевалці зерна, мастильних вантажів, шроту та іншої продукції, з можливістю використання припортового терміналу, що знаходиться в морському порту м. Скадовськ, Херсонської області”, — додали у відомстві.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, Катарська компанія хоче збудувати в Україні молочну ферму.

Джерело: Agravery.com

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також