Новини    15 серпня 2017 18:47

Сегмент органічних томатів зростає найшвидше


Світова частка свіжих органічних овочів і фруктів у Європі невпинно збільшується. За рік у Великобританії вона додає на 7,4%, відзначає на своїй сторінці у Facebook Андрей Ярмак, економіст Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO).

«Найшвидше зростає сегмент органічних томатів, за рік – плюс 13,1%, – резюмує Ярмак. – Салати зросли майже на 9%, також стрімко зростають готові до споживання запаковані органічні страви (переважно овочева та фруктова нарізки)».

В цілому продаж органічних фруктів за рік зріс на 12,6%. Зростання по овочах становить менше 2%.

За статистикою Soil Association, 82% споживачів у Великобританії купують бодай один органічний продукт на рік. Торік цей показник був меншим, аніж 80%.

«Це рекордна кількість, яка говорить про те, що вже не далеко ті часи, коли органік цілком може стати ледве не стандартом споживання в багатих країнах ЄС і не тільки», – каже Ярмак.

Розвиток органіки в Україні був названий пріоритетним у 2017 році. За даними Федерації органічного руху України, на початок 2016 року нараховувалось 210 сертифікованих органічних господарств. Загальна площа сертифікованих органічних сільськогосподарських угідь складала 410 550 га.

Українські виробники експортують переважно органічне зерно та олійні.

 

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...