Новини    26 березня 2018 11:11

Scania хоче нарощувати продажі техніки для українського агросектора


ТОВ «Сканія Україна» хоче наростити продажі автомобільної техніки для українського аграрного сектору. Про це в ході презентації нової лінійки вантажівок Scania кореспонденту LANDLORD повідомив комерційний директор «Сканія Україна» Андрій Курило.

«Аграрний сегмент завжди був для нас фокусним. Ми бачимо велику динаміку в цьому сегменті», – уточнив він.

За словами Андрія Курило, за останні 3-4 роки компанія наростила поставки автомобілів для аграрного сектора. «Спочатку ми фокусувалися на самоскидах без причепів. А зараз, у зв’язку з посиленням вагового контролю на дорогах, ми пропонуємо клієнтам більш оптимальні рішення. Як правило це тягачі з самоскидними напівпричепами», – пояснив він.

У 2017 році в структурі продажів «Сканія Україна» частка аграрного сегменту склала близько 30%.

У компанії розраховують на зростання продажів в 2018 році. «Якщо в минулому році продажі техніки зросли на 35%, то в цьому році темп зростання може бути вище», – сказав комерційний директор «Сканія Україна».

Зараз компанія пропонує аграріям як власне техніку, так і сервісні контракти. «Крім того, у нас є велика пропозиція стокової техніки по Спецконтракт», – підкреслив Андрій Курило.

Дочірня компанія концерну Scania – «Сканія Кредит Україна» – готова фінансувати придбання вантажівок. Більше половини техніки Scania в країні придбано через «Сканія Кредит Україна».

Компанія Scania заснована у 1891 році, компанія наразі представлена у понад 100 країнах світу, де працює 46 000 працівників. Головний офіс, науково-дослідний центр та заводи з виробництва вантажівок і комплектуючих знаходяться у Швеції, ще кілька заводів розташовані у Європі та Латинській Америці, з регіоальними центрами в Африці, Азії та Євразії. Scania є частиною Volkswagen Truck & Bus GmbH.

У 2016 році компанія поставила клієнтам 73 100 вантажівок, 8 300 автобусів, а також 7800 промислових та суднових двигунів.

В Україні Scania присутня з 1993 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...