Новини    09 липня 2018 12:14

Рятувальники проводять рейди сільськогосподарських підприємств щодо пожежної безпеки під час жнив


Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів. Тому фахівці Служби порятунку продовжують проводити інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки та підготовки господарств та сільгосппідприємств в цей період. Про це повідомляють у Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Так, з метою запобігання виникнення пожеж у місцях збору та зберігання врожаю, на базі одного із підприємств в с. Калашники Полтавського району фахівці обласної Служби порятунку «101» провели з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Полтавського району семінар-нараду.

«Під час наради співробітники Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області роз’яснили вимоги пожежної безпеки під час жнивної кампанії та провели додатковий інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки та правильного використання первинних засобів пожежогасіння. Також, рятувальники вручили учасникам семінару тематичні листівки», – йдеться у повідомленні.

Після засідання, фахівці ДСНС оглянули зернозбиральну техніку на відповідність вимогам пожежної безпеки, зокрема на наявність первинних засобів пожежогасіння – вогнегасників, лопат тощо.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області наголошує: категорично забороняється палити стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна.

Також рятувальники Черкащини активно проводять профілактичні відпрацювання та рейдові перевірки місць збирання, переробки та зберігання зернових.

Днями, такі профілактичні відпрацювання відбулися у Чигиринському та Чорнобаївському районах. Під час заходів інженерно-інспекторський склад районних секторів ДСНС оглянули протипожежний стан хлібоприймальних підприємств, збиральної техніки, перевіряють боєздатність добровільних протипожежних формувань та вручили хліборобам пам’ятки й листівки з питань пожежної безпеки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...