Новини    13 серпня 2018 09:50

Рятувальники назвали 8 головних вимог збереження врожаю від пожежі


Працівники Державної служби надзвичайних ситуацій проводять профілактичні заходи щодо дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. Про це повідомляють у прес-службі ДСНС.

«Як правило, найчастіше основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів», – кажуть рятувальники.

У ДСНС перелічили 8 головних заборон під час жнив:

  1. палити біля хлібних масивів;
  2. розкладати багаття на полях та поблизу них;
  3. спалювати стерню, післяжнивні залишки;
  4. полювати неподалік ланів;
  5. допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів;
  6. дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь;
  7. зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною первинними засобами пожежогасіння. Зокрема, вогнегасниками, лопатами та мітлами-хлопушками;
  8. обов’язкова наявність іскрогасників на тракторах.

За даними ДСНС, впродовж минулого тижня рятувальники України ліквідували 1 тис. 988 пожеж, врятовано на пожежах 31 особу та не допущено знищення вогнем 434 будівель і 56 од. техніки. На пожежах загинуло 18 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 7 млн. 309 тис. грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...