Новини    13 листопада 2017 13:10

Розумний робот слідує за фермером та долає перешкоди


Компанія Weidemann на виставці Agritechnica-2017 представила нову розробку в області автоматизації — imp (Intelligent Multifunctional Partner), що розшифровується як «розумний» мультифункціональний партнер.

В рамках презентації новинки Weidemann продемонструвала, як компактний агрегат долає маршрут з перешкодами, доставляючи корм за заданим маршрутом. Все відбувається автоматично: оператор доставляє imp в певне місце і запускає попередньо запрограмований процес.

На практиці винахід може застосовуватись на кормових столах, які мають фіксоване розташування – подібно до того, як це вже роблять в стійлі інші роботизовані системи. Перевага imp полягає в тому, що агрегат мультифункціональний і може використовуватися для виконання інших робіт на фермі.

imp можна повноцінно керувати з допомогою дистанційного управління. Також він може орієнтуватися на силует людини й слідувати за нею. Дана функція буде корисною при завантаженні/розвантаженні агрегату та одночасному подоланні шляху, наприклад, при встановленні паркану, заготівлі деревини або розподілі мінерального корму.

Для повністю автоматизованих робочих операцій в imp заздалегідь програмується певний маршрут, агрегат самостійно проходить його і автоматично зупиняється в кінці.

В цілому imp — це невелика багатофункціональна платформа, яка спочатку буде представлена з навісним самоскидним кузовом з завантаженням 180 кг. Агрегат оснащений механічним швидкозмінним захопленням, на якому може закріплюватися зсувний відвал для корму, а також для переміщення снігу. Також він зможе виконувати переміщення та маневрувати з причепами вагою до 1600 кг.

Розробка стала результатом співпраці Weidemann з кафедрою сільськогосподарських систем Технічного університету Мюнхена та Innok Robotics Regensburg. Головна мета автоматизації — максимально полегшити роботу водія або оператора.

Нагадаємо, виставка Agritechnica-2017 буде проходити в Німеччині до 18 листопада. За сім днів у 23 павільйонах можна буде оглянути 2900 експонатів техніки головних виробників.

Більше про техніку та останні новинки читайте на Agrimach.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...