Новини    06 листопада 2023 16:13

Розпочалася подача заявок на включення в перелік верифікованих агроекспортерів

Раніше Уряд схвалив постанову "Про реалізацію експериментального проекту з верифікації суб’єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану"

У ДАР стала доступною подача заявок для включення  українських агропідприємців  в перелік верифікованих експортерів.

Для включення в перелік верифікованих експортерів, підприємець, по-перше, має зареєструватись в ДАР, якщо він там ще не  зареєстрований.  По-друге, отримати лист-підтвердження з банку щодо проведення успішної експортної операції. Третій крок — подача заявки в ДАР, де вказати код платника ПДВ та додати сканкопію листа з банку.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Рішення про включення в перелік експортерів ухвалюється протягом 3 робочих днів після подачі заявки.

Зауважимо, Уряд схвалив постанову “Про реалізацію експериментального проєкту з верифікації суб’єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану”. Згідно з документом, буде сформований перелік верифікованих суб’єктів агропромислового комплексу, які здійснюють експорт товарів. Зокрема, зернових, олійних і продуктів переробки. Підприємець для включення в перелік експортерів повинен відповідати певним критеріям.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив нові правила для експорту аграрної продукції в умовах воєнного стану.

З початку роботи Чорноморського гуманітарного коридору, Україна вже експортувала понад 1 млн т зерна, а також овочів, заліза та інших цінних вантажів.

Кабінет Міністрів України розширив перелік агротоварів, які підлягають ліцензуванню для експорту до пʼяти країн ЄС. Зміни було внесено до постанови №1466 “Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2023 рік”.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...