Новини    03 жовтня 2022 17:43

Росіяни знищили приміщення виробника м’ясної та молочної продукції на Запоріжжі

Через руйнування загинуло понад 6000 свиней, 1000 нетелів

Минулого тижня прицільними обстрілами загарбники знищили приміщення молочнотоварної ферми та 4 корпуси свиноферми ВАТ “Племзавод “Стєпной” в Запорізькій області. Про це повідомляє Асоціація виробників молока.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Через руйнування загинуло понад 6000 свиней, 1000 нетелів. Молочна і м’ясна продукція Stepnoy до війни була знана і заслужено шанована далеко за межами області. А з початком війни рятувала жителів всіх сусідніх громад…

Племзавод “Стєпной” стоїть у витоків Асоціації виробників молока (АВМ). Це — господарство, аналогів якого важко знайти навіть за кордоном. Одне з кращих та найбільш модернізованих аграрних підприємств України. Завдяки активній громадській діяльності керівництва, поряд з господарством розвивалась місцева громада.

Нагадаємо, 28 вересня російські війська ракетами обстріляли Дніпропетровську область, одна з яких влучила у підприємство з перероблення зернових у Криворізькому районі.

У ніч на вівторок, 20 вересня, ворог обстріляв елеватори у Миколаївській та Запорізькій областях.

11 вересня через влучення боєприпасів та їхніх уламків горіли два складських приміщення підлогового зберігання зерна у Вознесенську.

31 серпня через обстріли росіянами Миколаєва зайнялись зернові силоси на інфраструктурному об’єкті в Корабельному районі — портовому зерновому терміналі.

Надвечір 16 серпня по портовій інфраструктурі Миколаєва ворог вдарив реактивними снарядами із системи залпового вогню “Смерч”.

У Новомиколаївському районі Запорізької області внаслідок ворожих обстрілів знищено комплекс з перероблення та прийому зернових. Ворожі ракети поцілили у склади з зерном та зруйнували елеватор, де зберігався соняшник.

Раніше рф обстріляла склад із зерном та свиноферму на Дніпропетровщині.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...