Новини / Елеватори     14 серпня 2022 17:53

Росіяни вдруге обстріляли працюючий елеватор у Костянтинівці

Армія рф завдала удару по цивільному об’єкту близько 3:30 ранку 11 серпня.

На Донеччині російські окупанти поцілили по спорудах елеватора у Костянтинівці. Ніхто не постраждав. Про це Вільному радіо повідомив начальник Костянтинівської міської військової адміністрації Олексій Рослов.

Армія рф завдала удару по цивільному об’єкту близько 3:30 ранку 11 серпня.

“Це вже другий обстріл елеватора. Руйнують інфраструктуру, щоб наші мешканці не могли існувати. Перший обстріл стався десь з тиждень тому. Це працюючий елеватор, там є запаси зерна. Він не зруйнований, а пошкоджений. Постраждалих, на щастя, немає”, — зазначив Рослов.

пошкожений елеватор у Костянтинівці

пошкоджені будівлі елеватору у Костянтинівці

пошкоджені будівлі елеватору

Нагадаємо, у Новомиколаївському районі Запорізької області внаслідок ворожих обстрілів знищено комплекс з перероблення та прийому зернових. Ворожі ракети поцілили у склади з зерном та зруйнували елеватор, де зберігався соняшник.

8 травня у місті Арциз Одеської області під час ракетного удару пошкодили силос елеватора та приміщення заводу “Арцизхліб”.

Раніше рф обстріляла склад із зерном та свиноферму на Дніпропетровщині.

Армія рф унаслідок бомбардувань Харківщини знищила єдиний в Україні та один з найбільших у світі генетичний банк рослин. Банк існував на базі Інституту рослинництва ім. Юр’єва і містив в собі 160 тис. зразків з усього світу.

20 липня російські військові відкрили вогонь з танка по комбайнах, які збирали урожай пшениці біля села Кошове на Дніпропетровщині, яке межує із Херсонською областю.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також