Новини    11 липня 2022 17:43

Росіяни на Запоріжжі продовжують викрадення українського зерна – ГУР

Для створення діючої інфраструктури вивезення зерна, колаборанти захопили елеватори українських підприємств

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупанти намагаються поновити вивезення українського зерна. Для організації процесу було створено так звану “ГУК” (рос. – Государственная унитарная компания), повідомляє пресслужба Головного управління розвідки МО.

Діяльність ГУК безпосередньо контролює колаборант Євген Балицький – колишній народний депутат, депутат Запорізької облради від забороненого “Опозиційного блоку”. Наразі – призначений окупантами “керівником регіональної окупаційної адміністрації на Запоріжжі”.

Для створення діючої інфраструктури вивезення зерна, колаборанти захопили припортовий елеватор підприємства “Нова хортиця” у Бердянську, завантажувальний комплекс підприємства “Аскет Шиппінг” у порту Бердянськ, елеватори підприємств “Кернел”, “Оптімус” та інших зернотрейдерів.

“ГУК” встановлені закупівельні ціни на сільгосппродукцію: пшениця фуражна – 6000,00 рос.руб., пшениця продовольча – 9000,00 рос.руб., ячмінь – 7000,00 рос.руб. за 1 тону. Сільгоспвиробників така ціна категорично не влаштовує, тож вони намагаються не продавати врожай, а зберігати його в сховища. За відсутності вільних сховищ – в інших, не пристосованих для цього приміщеннях або навіть на відкритих майданчиках.

Нагадаємо, посол України в Турецькій Республіці Василь Боднар оприлюднив схему продажу росією українського зерна в Туреччину.

Стало відомо, що російські окупанти у Мелітопольському р-ні Запорізької обл. крадуть перший урожай пшениці озимої. Загарбники відрапортували про те, що розпочали збирання зернових. Урожай вивозять усіма можливими шляхами до Криму.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...