Новини    05 жовтня 2018 11:56

Ринок Індії може повністю відновити обсяги експорту українських яблук


Індія спроможна повністю замінити російський ринок збуту, який був основним для українських яблук до 2014 року. Про це заявив голова Асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка, коментуючи можливе відкриття індійського ринку для яблук з України, перемовини яких, наразі тривають між компетентними органами двох країн.

«Індія спроможна повністю замінити російський ринок збуту, який був основним для українських яблук до 2014 року, а також призведе до необхідності покращити технології вирощування і зберігання, що не вимагалось для російського ринку, оскільки термін транспортування до Індії складає близько одного місяця. Крім того, це призведе до розвитку морської логістики фруктів при експорті з України і дозволить суттєво збільшити товарообіг між Україною та Індією, враховуючи обсяг і істотно більшу вартість українських яблук, порівняно із, наприклад, зерновими культурами, які експортуються до Індії», – зазначив голова Асоціації Дмитро Крошка.

Індійською стороною визначені особливі умови поставки українських яблук, з метою забезпечення належного фітосанітарного контролю, до яких відносяться особливі температурні умови постачання, зокрема витримка яблук до моменту відвантаження з України при температурі 0ºС впродовж 13 днів, що має бути зазначено у фітосанітарному сертифікаті.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...