Новини    19 липня 2018 13:10

Риболовецька компанія «Фішинг компані» перерахувала до держбюджету більше 18 млн гривень


18 мільйонів гривень дивідендів та частки прибутку, отримані від діяльності компанії «Фішинг компані» за минулий рік, перераховано на Державного бюджету України. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства рибного господарства України.

Там зазначають, що 28 лютого 2018 року Кабінет Міністрів України затвердив базову норму у 75% для нарахування дивідендів для компаній, що знаходяться під контролем держави.

«Компанія добровільно застосовує дану директиву Уряду України щодо політики виплати дивідендів. Ще минулого року при базовій нормі нарахування дивідендів 50 %, компанія сплатила до бюджету України 75% дивідендів за 2016 рік в сумі 14,7 млн грн. Цьогоріч сума дивідендів склала 18,3 млн грн. Такий результат безперечно є визначним і рекордним за всю історію діяльності компанії»,- наголосив директор “Фішинг компані” Андрій Коломійченко.

Зі слів голови Держрибагентства Ярослава Бєлова, за останні три роки риболовецькою компанією «Фішинг компані» було сплачено 46 млн грн дивідендів до державного бюджету.

Ще немає новин у цій стрічці ...