Новини    02 жовтня 2017 18:47

Рейтинг найбільших виробників олії знову очолив «Кернел»


Майже 23% виробництва нерафінованої та 20% рафінованої олії припадає на частку компанії «Кернел». Відсотки переробки соняшника  за вересень-серпень розрахували у ПроАгро.

До п’ятірки виробників нерафінованої соняшникової олії також увійшли Vioil – 7%;  «Оптимус Агро» – 6%; Європейська транспортна стивідорна компанія – 6% та Миронівський хлібопродукт – 6%.

При цьому найбільшими виробниками рафінованої соняшникової олії є «Bunge Україна» (17%) і «Дельта Вілмар СНД» (14%). Лідерство з виробництва соняшникової шроту  і макухи утримує «Кернел» (22%), «Оптимус Агро» (7%)  та Європейська транспортна стивідорна компанія (7%).

«Показники переробки соняшникової комплексу в серпні продемонстрували скорочення порівняно з показниками попереднього місяця, – зазначає Станіслава Ярош, аналітика аграрного ринку ПроАгро. – Обсяг переробленої сировини в серпні знизився на 53%, а обсяг випуску нерафінованої соняшникової олії і шроту – відповідно на 51,1% і 51,5%. Таке скорочення показників переробки в звітному місяці обумовлено переважно виснаженням пропозиції сировини на ринку напередодні нового сезону».

За підсумком 2016/17МР, підприємства України переробили на 46,3% більше сировини, аніж у попередньому маркетинговому році через  рекордний врожай і активний попит на соняшникову олію українського виробництва на світовому ринку.

Частка агрохолдингу «Кернел» на ринку фасованої соняшникової олії перевищує 50%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...