Новини    23 лютого 2022 21:20

Репутація цінніша за гроші. Засновник бренду курятини “Епікур” зупиняє виробництво через Добкінів

Засновник бренду курятини Епікур зняв продукцію з продажу через Добкінів

Засновник бренду “Епікур” Олексій Коваленко оголосив про зупинення виробництва продукції, оскільки вона виробляється на Володимир-Волинській птахофабриці, серед власників якої — Михайло та Дмитро Добкіни. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Знімаю свій “Епікур” із продажу. Інакше ваші ж гроші посилюють для вас загрозу війни! Питання у Михайлі Добкіні, який нещодавно став акціонером Володимир-Волинської птахофабрики. Тут до його появи під своєю ліцензією та зі своєю епі-командою я налагодив виробництво курятини без антибіотиків і всякої погані для ТМ “Епікур”, — пише Коваленко.

Він зазначив, що дізнався від журналістів-розслідувачів, що Добкін не лише веде токсичну риторику, а й уже йдеться про співпрацю з “ЛНР” та Росією.

“Вже не слова, а справи. Настільки цинічні щодо України, що я негайно ставлю крапку на Володимир-Волинській птахофабрикі щодо “Епікуру”, — наголосив він.

Коваленко уточнив, що на цій же фабриці Добкін виробляє продукцію під брендом “Чебатурочка” та засновник “Епікура” не має на нього впливу. Він додав, що вже анулював ліцензію виробнику та готує офіційні повідомлення торговим мережам про припинену ліцензію на “Епікур”.

Коваленко нагадав, що в інтерв’ю для Forbes вже говорив про те, що робив кроки, щоб не мати справ із Добкіним. Бізнесмен планував впровадження технологій “Епікур” на інших виробництвах та безшовне перенесення виробництва та поставок.

“Так і дію… але у такій ситуації чекати не можу. Люди цінніші за гроші. Репутація цінніша за гроші. Цінності цінніші за гроші”, — акцентував Коваленко.

Наразі у держреєстрі не вказана структура власності ПАТ Володимир-Волинська птахофабрика. Повідомляється лише, що підприємством володіють “фізичні та юридичні особи згідно з реєстром власників іменних цінних паперів”. На сайті Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України (SMIDA) повідомляється, що на 4 квартал 2021 року у переліку власників були зареєстрована в Нідерландах фірма Stichting Administratienkantoor Safedam (18,24%), ТОВ Ореола Компанія з управління активами (10%), Михайло Добкін (24,97%), Дмитро Добкін (16,9%), Алла Добкіна (9,7%), Олена Добкіна (7,3%). Згідно з держреєстром, Ореола належить Коваленку (41%), Михайлу Добкіну (29,5%) та Дмитру Добкіну (29,5%).

Коваленко був радником Михайла Добкіна, коли той очолював Харківську ОДА.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...