Новини / Фінанси     14 листопада 2018 10:14

Радником «Мрії» з продажу активів обрано ICU


Радником українського агрохолдингу «Мрія» з реструктуризації і продажу його сільськогосподарських активів саудівській компанії SALIC виступила фінансова група ICU.

Таку інформацію представив на своєму сайті Укрінформ.

Група ICU виступила радником Mriya Farming PLC (Великобританія) з реструктуризації і продажу її сільськогосподарських активів компанії SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія). У тому числі, продажу підлягають усі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, які володіють правом оренди земельного банку, – відзначає агентство, посилаючись на повідомлення ICU.

Сума і умови операції не розголошуються.

Повідомляється, що ICU виступила радником «Мрії» з продажу її активів, а також кредиторів «Мрії» з реструктуризації боргу компанії, у співпраці з Rothschild & Co, Finpoint і Hogan Lovells International LLP.

«Це багато в чому знакова угода для України. По-перше, вона показує, що іноземні інвестори в нашій країні можуть ефективно захищати й реалізовувати права власності. По-друге, українське сільське господарство потребує значних інвестицій і нових технологій, а новий власник агрохолдингу здатний забезпечити і те, і інше. Нарешті, угода демонструє явні зміни в інвестиційному кліматі країни, що відкриває шлях для нових масштабних угод», – стверджує Макар Пасенюк, керуючий партнер групи ICU.

Читайте: «Росток-Холдинг» відновив роботу за рішенням суду: сума збитків від простою — 130 млн грн.

Завершення операції буде можливо після отримання дозволу Антимонопольного комітету України і виконання інших типових для подібних транзакцій умов. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну роботу в Україні спільно з дочірньою компанією SALIC – Continental Farmers Group (CFG).

Раніше повідомлялося, що саудівська інвестиційна компанія SALIC придбала український агрохолдинг «Мрія», уклавши таким чином найбільший контракт у сільськогосподарському секторі за всю історію незалежності.

Читайте також