Новини    13 червня 2018 15:08

Профспілка «Укрспирту» оголосила про підготовку страйку по всій Україні


Профспілка «Укрспирту» оголосила про підготовку страйку  у зв’язку з блокуванням роботи підприємства. Акції протесту планується провести по всій країні. Про це повідомляє прес-служба ДП «Укрспирту» після засідання об’єднаної організації профспілки АПК ДП «Укрспирт» присвячене блокуванню роботи підприємства державною виконавчою службою та податковим органами.

На підприємстві кажуть, що наразі відбувається навмисне банкрутство «Укрспирту», все через те що чиновники, з метою стягнення штрафних санкцій у критичній для ДП «Укрспирт» сумі (186 956 800,16 грн) наклали арешт на всі банківські рахунки державного підприємства.

«Стягнення накладені на  підприємство  обумовлені  неузгодженими податковими нарахуваннями 2012 – 2014 років, за які жодний посадовець не поніс відповідальності. Слід зазначити, що накладенням арешту на майно державного підприємства відкрито прямий шлях до банкрутства ДП «Укрспирт», адже погасити нараховану фіскальною службою неузгоджену суму штрафних санкцій є неможливим. Як наслідок – буде повністю знищено спиртову галузь країни, що призведе до невідворотних негативних наслідків: відсутність надходжень до державного бюджету зі сплати акцизного податку та інших обов’язкових платежів», – кажуть на підприємстві.

Голова профспілки Віталій Сосницький наголосив, що ДП «Укрспирт» забезпечує роботою понад 5000 працівників (переважно в сільській місцевості) де важко знайти роботу.

Сума акцизного податку, що генерується ДП «Укрспирт» від реалізованого спирту 760 млн.грн.  щомісячно, втрата галузі обернеться колосальним втратами бюджету до 10 млрд. грн. на рік, що трохи менше ніж половина траншу від МВФ.

«Крім того це потягне за собою зрив виконання міжнародних контрактів з Туреччиною по експорту технічного спирту, невиконання виробничої програми по реалізації спирту для вітчизняних виробників лікеро-горілчаної продукції. Неспроможність ДП Укрспирт здійснювати поточну операційну діяльність (закупівля зернових у вітчизняних фермерів в передумовах збору урожаю, закупівля природнього газу) призведе до втрат в агропромисловому комплексі», – повідомляє прес-служба «Укрспирту».

Профспілка просить СБУ перевірити чи не підпадають дії державного виконавця Олексія Кузьменко, руками якого знищується спиртова галузь, під статтю 111 Кримінального кодексу України щодо державної зради.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...