Новини / Елеватори     26 лютого 2018 16:45

Проблеми зі зберіганням зерна в Україні є як у малих, так і у великих сільгоспвиробників

Журналісти Landlord продовжують розповідати новини компаній Восьмої міжнародної виставки інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2018». Зокрема, директор компанії ООО «ШМЕЛЬЦЕР» Іван Олійник розповів про оновлену лінійку сільськогосподарської техніки своєї компанії.

Ваша компанія орієнтується на поставки тільки в Україну, чи вона працює по всьому світу?

Фірма ООО «Шмельцер» – офіційний представник німецької фірми з виробництва елеваторного обладнання Ambros Schmelzer & Sohn GmbH & Co KG. Саме ми працюємо на території України. Німецька компанія – наш головний офіс, у неї  практично в кожній країні є європейські представники або дилерська сітка, чи своє підприємство. Ми є дочірнім підприємством.

Що Ваша компанія представляє на виставці?  Які компанія надає послуги?

Наш потенційний клієнт – це сільгоспвиробники України. Не має значення, скільки у кого знаходиться землі у виробництві.

Ваш сегмент ринку – від малих господарств до великих агрохолдингів?

Так. На сьогоднішній день проблема зі зберіганням зерна в Україні є суттєвою. Склади, які залишилися в нас від «пострадянського простору», треба переобладнувати під вентиляцію для якісного зберігання. Ті господарства, які можуть дозволити собі ставити великі елеватори, або будувати нові ангари, вже будуються з сучасною системою вентиляції. З її за допомогою зерно можна зберігати більше, аніж три місяці.

На виставці Ви представляєте новинки чи більш перевірені товари?

Ми намагаємося запропонувати нашому потенційному клієнту весь спектр продукції для зберігання  товару. Для того, щоб зберігати – потрібно контролювати якість зерна. Для контролю якості зерна потрібні продукти та вимірювальні прилади, а саме: вологоміри, термометри, які дозволяють контролювати процеси.

Є компанії, які продають лише елеватори і систему сушки зерна, а є компанії, які надають повний спектр послуг, починаючи від монтажу і закінчуючи сервісним обладнанням. У Вас є така можливість, чи Ви працюєте з партнерами?

На сьогодні номенклатура продукції, яку ми пропонуємо, не вимагає конкретних рішень найму бригад, які будуть монтувати. Господарство може зробити все власними силами. Не треба спеціальних знань. Потрібно тільки  дотримуватися загальних параметрів, які нам дає німецька компанія.

Іване Віталійовичу, у Вас є склади в Україні, чи все індивідуально завозиться під замовника?

Ми територіально знаходимося в місті Миколаїв. Наш склад повністю заповнений продукцією. Клієнтам не треба чекати, доки німецька сторона привезе товар за 3 – 4 тижні. Фактично, ми вже працюємо 7 років на ринку і  знаємо вимоги наших господарів. Та продукція, яка потрібна – вона є на складі. Якщо чогось може не бути, то швидко, за 3-4 дні, доставимо.

Скажіть, будь ласка, що Ви очікуєте від нового аграрного року? 

Ми очікуємо стабільності та хочемо, щоб бізнес відчував себе якісно і впевнено. Якщо говорити про продукцію нашого виробництва, то будемо збільшувати оберти, як мінімум в два рази, порівняно з минулим роком. Виставка дає свій результат: люди бачать наше обладнання. 40% людей, які підходять до нашого стенду, є нашими клієнтами. Вони знають нас, нашу продукцію, і задоволені співпрацею. Вони приводять друзів, товаришів, сільгоспвиробників.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також