Новини    24 травня 2022 16:01

Представник британського уряду заявив, що Британія поки не планує відправлення військових кораблів до Чорного моря

Раніше The Times повідомила, що Британія хоче направити військові кораблі до Чорного моря для експорту українського зерна

Велика Британія не має зараз планів відправляти військові кораблі до Чорного моря, заявив представник британського уряду, повідомляє The Guardian.

“Нахабна путінська блокада Одеси не дає продовольству потрапити до людей, які його потребують. Ми продовжуємо інтенсивно працювати з міжнародними партнерами, щоб знайти шляхи для відновлення експорту зерна з України”, – сказав чиновник.

Проте він наголосив, що у Великої Британії “нині немає планів щодо розміщення військових кораблів у Чорному морі”.

Раніше газета The Times повідомила, що Британія опрацьовує із союзниками можливість направити військові кораблі до Чорного моря для забезпечення безпечного експорту українського зерна.

Довідка. Через морські порти Україна експортувала понад 70% усіх вантажів на загальну суму близько $47 млрд. З 24 лютого у портах та кораблях на рейді опинилися замкненими сотні тисяч тонн вантажів. Частину вдалося вивезти автотранспортом і залізницею, інші стоять під обстрілами або захоплені російськими військовими.

Україна не може вивезти близько 90 млн тонн виробленої аграрної продукції, через вторгнення рф.

Нагадаємо, що Німецька компанія HHLA запустила контейнерний маршрут Одеса-Трієст.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...