Новини    14 червня 2018 11:45

Працівники ДП «Укрспирт» почали блокувати магістралі по всій країні


Профспілка ДП «Укрспирт» розпочала акції протесту по всій країні. Про це заявив Голова Об’єднананої організації Профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт» Віталій Сосницький, повідомляє пре-служба підприємства.

«Ми розраховуємо на підтримку профспілкових комітетів агропромислового комплексу», – заявив він

Акції протесту та перекриття автомагістралей відбуваються у Київський, Львівський, Івано-Франківський, Чернігівський, Харківський, Волинський, Чернівецький, Тернопільський, Сумський, Рівненський, Вінницький областях.

«Сподіваємося що уряд почує наші вимоги ДФС та державна виконавча служба скасують арешт з рахунків підприємства. Ми не можемо залишити без роботи і зарплати 5000 працівників, а держава не має права втрачати стратегічну галузь. Бюджет не дорахується 10 млрд. гривень акцизу, в умовах війни це вигідно лише країні агресору», – повідомив голова профспілки «Укрспирту»

На Державному підприємстві кажуть, якщо вимоги трудових колективів не будуть почуті – працівники обіцяють блокувати Урядовий квартал наступного тижня.

Як раніше повідомляв LANDLORD, вийти на такий страйк, за словами керівництва «Укрспирту» змусило те, що наразі відбувається навмисне банкрутство «Укрспирту». З метою стягнення штрафних санкцій у сумі (186 956 800,16 грн) наклали арешт на всі банківські рахунки державного підприємства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...