Новини / Рослинництво     17 вересня 2019 16:48

Повінь в Іспанії: весь урожай овочів і фруктів пішов під воду

Сильні дощі та шквальні вітри, які спостерігалися останніми днями в багатьох регіонах Іспанії, призвели до катастрофічних наслідків для плодоовочевої галузі країни. Місцеві джерела інформують про практично повну втрату врожаю овочів і фруктів на сотнях тисяч гектарів.

Про це повідомляє EastFruit.

Подібних катаклізмів в Іспанії не було понад 100 років. Найбільше постраждали провінції Валенсія і Аліканте, Альбасете, Кампо-де-Картахена в Мурсії і деякі райони Альмерії, Гранади і Малаги.

У деяких регіонах потужні опади та вітри повністю знищили плантації овочів на відкритому ґрунті та змили теплиці. Сильні дощові потоки підтопили сховища для фруктів і потужності із сортування та пакування плодоовочевої продукції, а також призвели до серйозного пошкодження техніки та обладнання на агропідприємствах.

Читайте: Кактусове печиво: сімейна ферма в Мексиці відкрила спосіб протистояти змінам клімату

Фермери повідомляють про значні втрати насамперед цитрусових, а також столового винограду, тепличних овочів, мигдалю, авокадо і манго. Ступінь втрат цитрусових багато в чому залежатиме від того, як довго плантації залишатимуться підтопленими, оскільки цитрусові погано переносять надмірне зволоження.

Landlord раніше повідомляв про те, що аномальна спека висушує українські чорноземи: що робити фермерам?

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також