Новини    27 липня 2017 13:24

Полтавська «Арніка» засіє США органічними коноплями


Агропромислова група «Арніка» продала 30 тонн насіння органічних технічних конопель до США. Серед європейських виробників насіння замовник – Державний університет Адамса зі штату Колорадо, – вибрав саме полтавського виробника. Насіння «Арніки» найкраще годилося за технічними характеристиками. До того ж, полтавський виробник мав необхідні об’єми для реалізації.

Уперше українські коноплі поставляли до Америки авіатранспортом через Німеччину. Після попередніх досліджень їх висадять у різних штатах країни. По тому В США розпочнуть промислове виробництво технічних конопель. Рослини будуть використовувати у харчовій, фармацевтичній, текстильній та целюлозній галузях, будівництві й виготовленні меблів.

У компанії «Арніка» сподіваються, що пробна партія стане початковою, але не останньою. Компанія вирощує органічну сою і коноплі на 2200 га землі у Полтавській і Рівненській областях.

У США вирощування конопель було заборонене у 1936 році. Закон, що дозволяє вирощувати коноплі з дослідницькою метою, прийняли у 2014 році. Поставка полтавського виробника поки що наймасштабніша за всю історію США.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...