Новини    12 жовтня 2018 11:07

Польща перейшла до активного блокування експорту української малини


Польські фітосанітарні служби почали блокувати експорт малини з України. Про це повідомляють в асоціації «Укрсадпром».

За інформацією від експортерів, протягом останніх двох тижнів, незважаючи на всі необхідні документи, польські фітосанітарні органи здійснюють додаткові перевірки вантажівок, які перевозять малину з України. Через це вантаж затримується на три до десяти днів.

«Весь цей час, вантажі блокуються на кордоні, в результаті чого українські експортери несуть додаткові витрати, а експортна діяльність стає збитковою», – повідомляють в асоціації.

Раніше, як повідомляв LANDLORD, керівництво Мінсільгоспу Польщі заявило, що заклики польських фермерів блокувати українську продукцію садівництва не впливають на діяльність міністерства, зокрема, в питанні здійснення перевірок української сільгосппродукції.

«Через такі дії Асоціація УКРСАДПРОМ звернулась до Першого Віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку та торгівлі України Степана Кубіва та міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з листом, яким висловила стурбованість незаконними перевірками вантажів з українською малиною, що експортується з України до Республіки Польща», – йдеться у повідомленні асоціації.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...