Новини    05 березня 2018 17:45

Почав діяти порядок зарахування акцизу з пального до місцевих бюджетів


Набула чинності постанова Уряду «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2018 році», що встановлює порядок зарахування у 2018 році частини акцизу з пального до місцевих бюджетів. Про це йдеться на сайті decentralization.gov.ua.

Документ встановлює порядок зарахування у 2018 році частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.

«Постанову розроблено з метою забезпечення реалізації прикінцевих положень Бюджетного кодексу України в частині автоматичного перерахування у 2018 році 13,44 % акцизного податку з виробленого в Україні та з ввезеного на митну територію України пального, пропорційно до обсягу його реалізації субʼєктами господарювання, до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.»,- зазначається у постанові.

Згідно тексту документу, затверджується відповідний Порядок зарахування частини зазначеного акцизного податку та часток для зарахування зазначених коштів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...