Новини    21 травня 2021 13:01

Пішов з життя засновник компанії «Завод Кобзаренка» Анатолій Кобзаренко

Засновнику та директору відомого на увесь світ підприємства виповнилося лише 55 років. Landlord висловлює співчуття близьким та друзям померлого

Пішов з життя Анатолій Кобзаренко, засновник та директор відомої компанії «Завод Кобзаренка». Про це на Facebook сторінці заводу повідомила родина померлого підприємця.

«Він вправно боровся за право на життя. З притаманним йому почуттям гумору, показував, що так просто не здасться. Але хвороба виявилась занадто сильним противником. 20 травня серце Анатолія Дмитровича зупинилось», – сказано у повідомленні.

«Завод Кобзаренка» з моменту заснування перетворився на справжнього промислового флагмана Роменського району Сумщини і одним з найвідоміших підприємств сільськогосподарського машинобудування України, а сам Анатолій Дмитрович також відомий не просто, як талановитий керівник, а й як багаторічний меценат.

«Ми завжди будемо пам’ятати його як винятково порядну, щиру і чесну людину, який завжди приходив на допомогу. Він зробив багато добрих справ для поліпшення якості життя громади. Важко знайти потрібні слова, коли відбувається непоправне – смерть людини. Ми не в змозі змінити обставини, тільки просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне. Вічна пам’ять … » –  йдеться на сторінці Facebook Роменського міськради.

«Завод Кобзаренка було засновано у 1993 році і наразі він виробляє декілька десятків найменувань продукції, створивши близько 900 робочих місць. А починалось все з виробництва тачок та візків для присадибного господарства. Тож історія життя та діяльності Анатолія Кобзаренка – це розповідь про те, як мрії можуть перетворитися в реальність, якщо за ними стоїть праця та наполегливість талановитої людини.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...