Новини / Політика     22 липня 2020 18:20

Патрульні катери для Держприкордонслужби збудує компанія «Нібулон»

Держприкордонслужба підписала контракт із французькою компанією щодо будівництва 20 патрульних катерів. П’ять з них буде споруджено на підприємстві «Нібулон»

Державна прикордонна служба України та компанія OCEA (Франція) підписали контракт щодо будівництва 20 патрульних катерів у межах Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та оборони України.

«Ключовий момент у тому, що ми не просто взяли та закупили щось за кордоном. Це — стратегічне замовлення, адже п’ять кораблів мають вироблятися на потужностях саме українського суднобудівного підприємства… В результаті ми отримаємо не лише завантаження підприємства, що є роботою фактично для сотень людей, але й досвід та технології у виготовленні кораблів такого класу», — наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він назвав угоду вдалим прикладом підтримки національного виробника – частина катерів буде будуватися на потужностях заводу компанії «Нібулон».

Читайте: Всі хочуть хапонути на темі експорту зерна, а не вирішувати проблеми – Олексій Вадатурський 

У свою чергу, засновник і генеральний директор «Нібулон» Олексій Вадатурський зазначив, що «сьогодні на нашому суднобудівно-судноремонтному заводі «Нібулон» було підписано контракт на будівництво 20 патрульних прикордонних катерів французькою компанією ОСЕА для МВС України України. 5 катерів збудує наша компанія. Ми долучаємось до вирішення надвідповідальних задач – відбудова морської охорони і зміцнення безпеки України».

Він підкреслив, що приклад «Нібулон» доводить, що українські аграрії можуть не лише розвивати сільське господарство, а й успішно відроджувати українське судноплавство і суднобудування, державну охорону та безпеку.

«Сьогоднішній день – це ще один доказ того, що якщо людина дуже сильно чогось хоче, якщо вона вчиться та набуває досвіду в цьому напрямі, добивається успіхів і долає перешкоди – вона стає незламною і здатна всього досягти. Ми вже збудували найкращий в Україні флот, а тепер ми будемо розбудовувати надсучасну морську охорону нашої країни», – наголосив Олексій Вадатурський.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що компанія «Нібулон» інвестувала у новий річковий термінал $22 млн.

Читайте також